Przedstawiamy sztab Skry Ladies!

Poznaliśmy kompletny sztab szkoleniowy Skry Ladies na nadchodzące rozgrywki 1 ligi. Oprócz znanych wszystkim osób nie brakuje w naszym teamie nowych twarzy. Pora zatem na przedstawienie tych, którzy stanęli na czele naszego zespołu.

Jak wszystkim wiadomo głównym trenerem naszych Pań będzie Patryk Mrugacz. Od lat związany jest ze Skrą, w której pełnił dotychczas między innymi funkcję trenera koordynatora piłki kobiecej. Rozmowę z naszym trenerem znajdziecie tutaj:

Kto jeszcze znalazł się w sztabie naszego zespołu?

Michał Jelonek, trener asystent

Ambitny trener, który w Akademii Skry prowadził w ostatnim czasie zespół juniora młodszego B1 oraz zajmował się zespołem orliczek U-11.

Łukasz Juchnik, trener asystent oraz trener przygotowania motorycznego

Kilka dni temu świętował z Victorią Częstochowa awans do IV ligi jako drugi trener oraz trener przygotowania motorycznego. W Skrze Ladies będzie odpowiadał za przygotowanie motoryczne oraz indywidualne programowanie zajęć dla zawodniczek.

Piotr Wacławczyk, trener bramkarek

Od dłuższego czasu z powodzeniem zajmuje się szlifowaniem bramkarskich talentów. Nadchodzący sezon będzie jego trzecim w roli trenera bramkarek Skry Ladies.

Anna Dąbrowska, trener mentalny

Na co dzień współpracuje z Rugby Club Częstochowa, a doświadczenie zdobyte w tak trudnej dyscyplinie jaką jest rugby z pewnością przyda się podczas pracy w naszym zespole.

Wojciech Mesjasz, kierownik drużyny

Wieloletni kierownik drużyny, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Postać niezastąpiona, rozwiązująca wszelkie problemy natury organizacyjnej i nie tylko, w związku z czym nie mogło go w tym gronie zabraknąć.

Sara Luto, fizjoterapeuta

Doskonale znana postać w naszym klubie. Zanim na poważnie zajęła się fizjoterapią również grała w piłkę nożną. Związana zarówno z męską drużyną Skry, rywalizującą w Fortuna 1 Lidze, jak i ze Skrą Ladies.

Natalia Kurkiewicz, fizjoterapeuta

Fizjoterapeutka, która doświadczenie zdobywała pracując w Rakowie Częstochowa i jako stażystka w seniorskiej drużynie Skry.

Całemu sztabowi życzymy powodzenia!