Jak się zapisać?

Kontakt z Trenerem

Może nie jest to najlepszy ale jednak jedyny słuszny koncept. W pierwszej chwili najlepiej skontaktować się z Trenerem. To on najlepiej zna obecną sytuację w drużynie, wszystkie bariery wejścia itp.

Pierwszy trening

Najprawdopodobniej Trener zaprosi Was na pierwszy trening i kilka kolejnych, aby poznać Zawodnika lub Zawodniczkę - ocenić stopień jej/jego rozwoju i przedstawi możliwości dalszego rozwoju dziecka.

Podjęcie decyzji

W ciągu czternastu dni od daty pierwszego treningu powinniście podjąć decyzję dotyczącą członkostwa w Klubie oraz uczestnictwa w treningach.

Wizyta w Klubie

W ciągu siedmiu dni od podjęcie decyzji powinniście pojawić się w sekretariacie Klubu. Wypełnić odpowiednie dokumenty, deklaracje - dopełnić wszelkich formalności.
Lista dokumentów poniżej

Potwierdzenie członkowstwa

Po złożeniu wszystkich dokumetów, akceptacji przez system EXTRANET, otrzymacie drogą mailową potwierdzenie członkowstwa w Klubie Skra Częstochowa.