Transfery

Przychodzą do Klubu:

  • Jakub Bursztyn – Pogoń Szczecin – transfer definitywny
  • Karol Szymkowiak – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – transfer definitywny
  • Jan Flak – Górnik Zabrze – transfer czasowy
  • Beniamin Czajka – Wisła Płock – transfer czasowy
  • Hubert Sadowski – Pogoń Szczecin – transfer czasowy
  • Damian Hilbrycht – Resovia Rzeszów – transfer definitywny
  • Bartłomiej Babiarz – Wigry Suwałki – transfer definitywny
  • Filip Kozłowski – GKS Katowice – transfer definitywny
  • Jakub Sangowski – Warta Poznań – transfer czasowy
Szymon Michalski – Śląsk Wrocław – transfer czasowy 
Kacper Łukasiak – Pogoń Szczecin – transfer czasowy 
Oskar Krzyżak – Raków Częstochowa – transfer czasowy
Radosław Gołębiowski – Widzew Łódź – transfer czasowy
 

Odchodzą z Klubu:

  • Aleksander Paluszek – Górnik Zabrze – koniec okresu wypożyczenia
  • Maciej Mas – Jagiellonia Białystok – koniec okresu wypożyczenia
    Mikołaj Kwietniewski – Ruch Chorzów
    Kamil Wojtyra – Chrobry Głogów
    Mateusz Kos – Zagłębie Sosnowiec
    Nikodem Sujecki – Resovia Rzeszów
    Milan Posmyk – Zagłebie Lubin – koniec okresu wypożyczenia
    Dawid Wojtyra – Olimpia Elbląg – transfer czasowy
    Mariusz Holik – koniec kontraktu – GKS Bełchatów 
    Adrian Żabik – Unia Rędziny – transfer czasowy
    Mateusz Magdziarz – Unia Skierniewice – transfer czasowy 
    Sebastian Rogala – Olimpia Grudziądz – transfer czasowy
    Krzysztof Napora – MKS Kluczbork – transfer definitywny

Przychodzą do Klubu:

  • Bartłomiej Burman – Warta Poznań (transfer czasowy)
  • Krzysztof Ropski – Motor Lublin (wolny zawodnik)
  • Aleksander Paluszek – Górnik Zabrze (transfer czasowy)
  • Piotr Pyrdoł – Wisła Płock (transfer definitywny)
  • Mateusz Malec – Widzew Łódź (transfer definitywny)
  • Milan Posmyk – Zagłębie Lubin (transfer czasowy )
  •  

Odchodzą z Klubu:

  • Marcin Stromecki – GKS Katowice (transfer definitywny)
  • Oskar Krzyżak – Raków Częstochowa 
  • Dominik Bronisławski – Stal Brzeg (transfer definitywny)
  • Wojciech Galas – Karkonosze Jelenia Góra
  • Stanisław Muniak – Pilica Białobrzegi 
  • Dawid Wojtyra – Sokół Ostróda (transfer czasowy)
  • Daniel Błędowski – MKS Kluczbork (transfer czasowy)
  • Filip Arak – Polonia Warszawa (transfer czasowy)
  • Bartosz Neugebauer – GKS Jastrzebie Zdrój
  • Sebastian Rogala – Sokół Ostróda (transfer czasowy)

Przychodzą do Klubu:

  • Łukasz Winiarczyk – Odra Opole (wolny zawodnik)
  • Marcin Stromecki – Górnik Łęczna (wolny zawodnik)
  • Mateusz Kwietniewski – Legia Warszawa (wolny zawodnik)
  • Maciej Mas – Jagiellonia Białystok (transfer czasowy)
  • Dominik Bronisławski – Stal Brzeg ( transfer definitywny)
  • Szymon Szymański – Rekord Bielsko Biała (transfer definitywny)
  • Dawid Wojtyra – Znicz Kłobuck – (transfer definitywny)
  • Nikodem Sujecki – Pogoń Szczecin (Transfer czasowy)
  • Filip Arak – Błonianka Błonie (wolny zawodnik)
  • Bartosz Baranowicz – Górnik Zabrze (transfer czasowy)
  • Bartosz Neugebauer – Górnik Zabrze (transfer czasowy)
  • Oskar Krzyżak – Raków Częstochowa (transfer czasowy)
  • Kamil Lukoszek – Górnik Zabrze (transfer definitywny)
  • Mateusz Magdziarz – Wsiła Kraków (transfer definitywny)

Odchodzą z Klubu:

  • Mikołaj Biegański – Wisła Kraków (transfer definitywny)
  • Radosław Gołębiowski – Widzew Łódź (koniec kontraktu – wolny zawodnik)
  • Lucjan Klisiewicz – Puszcza Niepołomice (koniec okresu wypożyczenia) via Watra Białka Tatrzańska
  • Damian Warnecki – GKS Bełchatów (koniec okresu wypożyczenia)
  • Titas Milasius – Wisła Płock via Podbeskidzie Bielsko Biała  (koniec okresu wypożyczenia)
  • Hubert Sadowski – Pogoń Szczecin via GKS Katowice ((koniec okresu wypożyczenia)
  • Maciej Kazimierowicz – LKS Goczałkowice (koniec kontraktu – wolny zawodnik)
  • Daniel Pietraszkiewicz – Termalica Bruk Bet Nieciecza (koniec okresu wypożyczenia) via Resovia Rzeszów
  • Maks Kwiencer – FK Prepere (Czechy – 3 liga)  – koniec kontraktu (wolny zawodnik) 
  • Karol Noiszewski – Legia 2 Warszawa – koniec kontraktu  (wolny zawodnik)
  • Dominik Smykowski – Warta Poznań vis KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (koniec okresu wypożyczenia)
  • Adrian Błaszkiewicz – MKS Kluczbork (koniec kontraktu)
  • Sebastian Rogala – Stal Brzeg (transfer czasowy)
  • Marcel Przygodzki – MKS Myszków (transfer czasowy)
  • Wiktor Podolski –  MKS Myszków (transfer czasowy)
  • Artur Kowalczyk – RKS Radomsko  (transfer czasowy)

Przychodzą do Klubu:

  • Titas Milasius – Wisła Płock (transfer czasowy)
  • Hubert Sadowski – Pogoń Szczecin (transfer czasowy)
  • Lucjan Klisiewicz – Puszcza Niepołomice (transfer czasowy)
  • Maksim Kventsar – wolny zawodnik – transfer definitywny
  • Dominik Smykowski – Warta Poznań (transfer czasowy)
  • Marcel Przygodzki – Znicz Kłobuck (powrót z wypożyczenia)
  •  

Odchodzą z Klubu:

  • Wojciech Słomka – Zagłębie Sosnowiec 
  • Mateusz Bieniek – Ursus Warszawa
  • Jakub Sinior – Zagłębie Sosnowiec 
  • Lucjan Zieliński – MKS Kluczbork
  • Bartosz Olszewski – Broń Radom
  • Mateusz Pasiuk – Victoria Częstochowa 

Przychodzą do Klubu:

  • Stanisław Muniak – Ząbkovia Ząbki (transfer definitywny)
  • Karol Noiszewski – Znicz Pruszków (transfer definitywny)
  • Jakub Sinior –  Zagłębie Sosnowiec (transfer czasowy)
  • Mateusz Bieniek – Zagłębie Sosnowiec (transfer czasowy)
  • Kamil Wojtyra – Znicz Kłobuck (transfer definitywny)
  • Wojciech Słomka – Zagłębie Sosnowiec (transfer czasowy)
  • Daniel  Pietraszkiewicz – Termalica Bruk Bet Nieciecza (transfer czasowy)
  • Damian Warnecki – GKS Bełchatów (transfer czasowy)
  • Mateusz Pasiuk – Victoria Częstochowa (transfer czasowy)
  •  

Odchodzą z Klubu:

  • Dawid Wolny – Sokół Ostróda (koniec kontraktu)
  • Kamil Zalewski – Sokół Ostróda (koniec kontraktu)
  • Konrad Andrzejczak – Sokół Ostróda (koniec kontraktu)
  • Daniel Rumin – GKS Jastrzębie (koniec wypożyczenia)
  • Oktawian Obuchowski – Gwarek Tarnowskie Góry (koniec kontraktu)
  • Marcel Przygodzki – Znicz Kłobuck (wypożyczenie czasowe)
  • Wiktor Podolski – Znicz Kłobuck (wypożyczenie czasowe)
  • Adrian Błaszkiewicz – Polonia Nysa (wypożyczenie czasowe)
  •  

Przychodzą do Klubu:

  • Michał Kieca  – Zagłębie Sosnowiec
  • Lucjan Zieliński – MKS Oława
  • Maciej Kazimierowicz – Bałtyk Koszalin
  • Daniel Rumin – GKS Katowice
  • Adam Mesjasz – Odra Opole
  • Michał Dziubek – Korona Kielce
  • Bartosz Olszewski – Wigry Suwałki

Odchodzą z Klubu:

  • Aleksander Jelonek – MKS Kluczbork (koniec wypożyczenia)
  • Mateusz Bondarenko – Legia Warszawa (skrócenie wypożyczenia); Stomil Olsztyn
  • Damian Niedojad – Polonia Warszawa
  • Maciej Borycka – Stal Brzeg (wypożyczenie czasowe)
  • Przemysław Mońka – kontuzja
  • Danian Pavlas – Raków Czestochowa (skrócenie wypożyczenia); GKS Katowice
  • Konrad Gerega – koniec kariery zawodniczej

Przychodzą do Klubu:

  • Damian Niedojad  – Rozwój Katowice
  • Przemysław Mońka – Rozwój Katowice
  • Dawid Wolny – Kotwica Kołobrzeg
  • Maciej Borycka – Bytomski Sport Polonia Bytom
  • Danian Pavlas – Raków Częstochowa
  • Rafał Brusiło – Odra Opole
  • Mateusz Bondarenko – Legia Warszawa
  • Aleksander Jelonek – MKS Kluczbork
  • Konrad Andrzejczak – GKS Katowice
  • Radosław Gołębiowski –  z drużyny juniorów

Odchodzą z Klubu:

  • Damian Nowak – Radomiak Radom
  • Sebastian Siwek – GKS Pniówek Pawłowice Śląskie
  • Adrian Musiał – MKS Myszków
  • Piotr Mastalerz – MKS Myszków
  • Karol Tomczyk – Znicz Kłobuck
  • Alan Jaworski – Znicz Kłobuck
  • Sławomir Ogłaza – Znicz Kłobuck
  • Łukasz Kowalczyk – KP Starogard Gdański
  • Bartosz Skowron – szuka Klubu
  • Łukasz Krzczuk – GKS Tychy (koniec wypożyczenia)
  • Konrad Poprawa – Śląsk Wrocław (koniec wypożyczenia)
  • Michał Kieca – Zagłębie Sosnowiec (koniec wypożyczenia)
  • Paweł Kaczmarczyk – Jagiellonia Białystok (koniec wypożyczenia)
  • Mateusz Woldan – koniec kotraktu
Copy link
Powered by Social Snap