Centra Szkoleniowe Skry Częstochowa

Czym jest projekt?

Projekt „Centrum Szkoleniowe Skry” to rozszerzona wersja poprzednich inicjatyw w oparciu o zajęcia piłkarskie z najmłodszymi adeptami piłki nożnej.

Jak będą prowadzone zajęcia?

Zajęcia będą prowadzone na początku swojej działalności w trzech lokalizacjach na terenie miasta przez dwójkę zaangażowanych w pracę trenerów. Treningi będą dopasowane do wieku prowadzonej grupy oparte w głównej mierze na zabawach ruchowych oraz elementach kontroli piłki.

Dlaczego warto wybrać Centra Szkoleniowe Skry?

Projekt „Centrum Szkoleniowe Skry” nie jest projektem komercyjnym. Motywem przewodnim jest dobra zabawa, rozwój dziecka poprzez aktywność fizyczną oraz wychowanie kolejnych młodych zawodników którzy będą mogli przez CS:SKRA przejść do grup młodzieżowych KS SKRA oraz w przyszłości rozwijać swoją pasję poprzez uczęszczanie do Szkoły Mistrzostwa Sportowego Nobilito pod patronatem Klubu kończąc na rozgrywaniu spotkań mistrzowskich w piłce seniorskiej na szczeblu centralnym.

CS:SKRA oprócz zajęć treningowych zapewnia masę atrakcji. Każdy uczestnik zajęć będzie miał możliwość cyklicznego rozgrywania spotkań kontrolnych z innymi oddziałami, podczas swojej przygody ze Skrą młody adept futbolu będzie miał możliwość obejrzenia drugoligowych zmagań drużyny seniorskiej oraz wyprowadzenia zawodników na boisko, całość sezonu zwieńczy festyn organizowany na obiektach Klubu w której cała grupa przy aplauzie zgromadzonej publiczności wyjdzie na scenę i wspólnie podsumujemy sezon. Dodatkowych atrakcji na pewno nie zabraknie!

Dla kogo dedykowany jest projekt?

CS:SKRA podzielone zostanie na trzy grupy, najmłodsza grupa 'biała” to zajęcia w max. 15 osobowej grupie dla dzieci z roczników 2018 oraz 2017 w której na sali mogą być rodzice obserwujący zmagania swoich pociech. Zajęcia trwają 60 minut. Kolejnym etapem jest dołączenie do grupy „niebieskiej” dzieci z roczników 2016 oraz 2015. Tam młodzi piłkarze zostają już sami na sali przez pełną godzinę szlifując swoje umiejętności piłkarskie. Całość wieńczy grupa „czerwona” w której może trenować 20 dzieci z roczników 2014 – 2012. Zajęcie w najstarszek grupie trwają 75 minut.

Jak się zapisać?

Zajęcia CS:SKRA będą odbywały się w:

„CS: SKRA PARKITKA” Sala gimnastyczna SP 38

Zapisy: Trener prowadzący Anna Osiewacz 608 725 060