KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.

42-226 Częstochowa, ul. Loretańska 20
NIP: 573 – 280 – 14 – 81

tel./fax. 34 361 05 04
e-mail: sekretariat@ks-skra.pl

Godziny pracy sekretariatu:
poniedziałek – piątek : 8:30 – 16:30

NUMER KONTA GŁÓWNEGO:
65 1050 1025 1000 0090 3202 0738 – ING Bank

NUMER KONTA POMOCNICZEGO: tylko opłaty treningowe
43 1050 1025 1000 0090 3202 0746 – ING Bank

NUMER KONTA POMOCNICZEGO: tylko wpłaty na obozy sportowe, wpisowe na turnieje
48 1050 1025 1000 0090 3202 0753 – ING Bank

NUMER KONTA POMOCNICZEGO: 2 liga kobiet
26 1050 1025 1000 0090 3202 0761 – ING Bank

Prezes
Artur Szymczyk
e-mail:  artur.szymczyk@ks-skra.pl

Wiceprezes ds. organizacyjno-finansowych
Piotr Wierzbicki
e-mail: piotr.wierzbicki@ks-skra.pl

Dyrektor Akademii:

Tomasz Musiał
email: tomasz.musial@ks-skra.pl
tel.: 601 093 298

Koordynator piłki 11-osobowej:

Tomasz Szymczak
email: 
tel.: 603 522 909

Koordynator piłki 9-osobowej:

Robert Siuda
email:
tel.: 661 541 756

Koordynator piłki 7-osobowej:

Robert Siuda
email:
tel.: 661 541 756

Koordynator piłki kobiet:

Patryk Mrugacz
email: patryk.mrugacz@ks-skra.pl
tel.: 724 740 212

Koordynator Centrum Szkoleniowych Skry:

Karol Pikoń
email:
tel.: 530 534 626

Dział scoutingu:

email: 

Rzecznik prasowy:

Mariusz Rajek
email: mariusz.rajek@ks-skra.pl.pl
tel.: 731 340 007

Redakcja strony:

email: redakcja@ks-skra.pl.pl

Dyrektor ds. marketingu i sponsoringu:

Bartosz Błach
email: bartosz.blach@ks-skra.pl
tel.: 693 822 857

Koordynator Loży Biznesowej:

Marcin Kot
email: marcin.kot@ks-skra.pl
tel.: 794 373 386

Specjalista ds. marketingu i sponsoringu:

Aleksandra Kmieć
email: aleksandra.kmiec@ks-skra.pl
tel.: 691 400 597

Kierownik ds. bezpieczeństwa:

Piotr Wierzbicki
email: piotr.wierzbicki@ks-skra.pl.pl

Kierownik drużyny :

Łukasz Pietrasiński
email: kierownik@ks-skra.pl.pl
tel.: 507 797 319

Główna osoba kontaktowa ds. organizacji meczu:

Bartosz Błach
email: bartosz.blach@ks-skra.pl.pl
tel.: 693 822 857

Osoba kontaktowa ds. komisji antydopingowej:

Aleksandra Kmieć
email: aleksandra.kmiec@ks-skra.pl

Close Menu
×
×

Koszyk