Z jednym zamierzeniem

Piłkarze rezerw naszego klubu w najbliższą sobotę zmierzą się z Liswartą Popów. Mecz odbędzie się na Miejskim Stadionie Piłkarskim przy ulicy Loretańskiej. Początek o godzinie 17:30. Wejście po zakupie biletu wstępu w cenie 10 złotych.

Patrząc na tabelę klasy okręgowej można zaryzykować twierdzenie, że faworyt potyczki jest jeden i są nim nasi młodzi piłkarze. Skra II plasuje się obecnie na trzecim miejscu w tabeli i traci zaledwie trzy oczka do lidera – Klubu Sportowego Panki.

Liswarta Popów jest dwunasta, jednak patrząc na przebieg rundy wiosennej widać, że nasz najbliższy rywal wiosną radzi sobie wyjątkowo dobrze. Chociaż do końca sezonu pozostały jeszcze cztery kolejki Liswarta zgromadziła w rundzie rewanżowej już niemal tyle samo punktów ile przez całą jesień.

Piłkarze z Popowa w ostatnim czasie zremisowali ze Spartą Szczekociny, a także wygrali w Golcach z Amatorem i na własnym terenie z Lotem Konopiska. Warto podkreślić, że na wyjazdach w bieżącym sezonie byli w stanie urwać punkty zespołom z górnej połówki tabeli – Jedności Boronów czy Lotnikowi Kościelec, a o tym, że Liswarta jest zespołem nieobliczalnym przekonał się lider z Panek remisując z nią pod koniec rundy jesiennej.

My jednak wierzymy, że podopieczni Tomasza Szymczaka nie dadzą się zaskoczyć rywalom i sobotnie spotkanie zakończą zwycięstwem i dopisaniem sobie do dorobku trzech punktów. Zapewne właśnie z takim zamierzeniem przystępują do sobotniej potyczki nasi młodzi piłkarze, którzy w ubiegły weekend triumfowali w derbach ze Stradomiem 4:0. U siebie są niepokonani od października ubiegłego roku. Warto podtrzymać tę serię.

Skra II Częstochowa – Liswarta Popów

Sobota, 1 czerwca 2024, godz. 17:30

Miejski Stadion Piłkarski przy ulicy Loretańskiej

Wstęp: 10 złotych.

Copy link
Powered by Social Snap