Świetna dyspozycja trampkarzy i orlików

W miniony weekend swoje mecze rozegrali trampkarze C2 oraz orlicy E2. Z postawy obu zespołów możemy być zadowoleni.

Trampkarze kategorii C2 tym razem zaprosili swoich przeciwników na obiekt przy ulicy Kopalnianej. Mecz od początku do końca przebiegał pod dyktando naszej ekipy, która nie dała najmniejszych szans MKS-owi Myszków, wygrywając 13:0. Niemal wszystkie bramki padły z powierzchni pola karnego.

Skra Częstochowa – MKS Myszków 13:0

Bramki dla Skry: Igor Krzyszyczyk – 4; Filip Konieczny, Antoni Sztekler – po 2; Jakub Błaszczyk, Marcel Dąbrowski, Marcel Kaźmierczak-Pacud, Szymon Misiewicz, Mateusz Umlauf – po 1

Skra C2: Chęciński – T. Dąbrowski, Misiewicz, Błaszczyk, Umlauf – Kudła, Bonenberg, M. Dąbrowski – Staniek, Krzyszczyk, Sztekler oraz Borris, Kaźmierczak-Pacud, Konieczny

***

Również z zespołem z Myszkowa, tym razem jednak na wyjeździe, zmierzyli się piłkarze kategorii E2. Oni również zdecydowanie dominowali na boisku, prezentując wysoki poziom i efektownie wykańczając wiele sytuacji strzeleckich.

Copy link
Powered by Social Snap