Przemysław Sajdak w jedenastce kolejki

Skra Częstochowa zremisowała w niedzielę ze Stomilem Olsztyn, a Przemysław Sajdak znalazł się w jedenastce kolejki tygodnika „Piłka Nożna”.

Niedzielny mecz Skry ze Stomilem Olsztyn odbił się szerokim echem. Nie chodzi tylko o ładunek emocjonalny towarzyszący temu wydarzeniu, ale i kontrowersje. Materiał, w którego posiadaniu jest nasz klub, dowodzi, że w 88. minucie powinna zostać uznana trzecia bramka dla Skry, bowiem po uderzeniu Jana Ciućki piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła za linię bramkową.

Czasu jednak nie jesteśmy w stanie cofnąć i dlatego musimy patrzeć przed siebie. Zanim jednak rozegramy ostatnie spotkanie sezonu z KKS-em Kalisz warto podkreślić, że podczas meczu ze Stomilem nasi piłkarze dali z siebie wszystko i pokazali ogromną ambicję.

Jednym z wyróżniających się zawodników na boisku był kapitan, Przemysław Sajdak. 24-latek otworzył wynik spotkania, a później wielokrotnie napędzał ofensywne akcje Skry. Jego postawę docenili dziennikarze tygodnika „Piłka Nożna”, którzy znaleźli dla niego miejsce w jedenastce 33. kolejki 2. ligi.

Dla Sajdaka to drugie tego typu wyróżnienie w bieżącej kampanii.

Gratulujemy!

Jedenastka 33. kolejki 2. ligi:

Primel (Chojniczanka) – Gołębiowski (Sandecja), Oko (Stal), Pochcioł (Polonia) – J. Górski (Stal), Vitalucci (Chojniczanka), Gajda (Polonia), Sajdak (Skra) – Demianiuk (Pogoń), Dudziński (Zagłębie II), Sobol (KKS)

Copy link
Powered by Social Snap