Turniej w Opolu

Młodzi piłkarze naszej Akademii z rocznika 2016 wzięli udział w turnieju Gol Cup, gdzie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Odbył się on w sobotę, 18 maja w Opolu. Dla naszych młodych piłkarzy było to z pewnością sporej rangi wydarzenie, bowiem mieli okazję zmierzyć się z zespołami, z którymi nie mają możliwości rywalizować na co dzień.

– Od początku nasi zawodnicy weszli w turniej bardzo pewnym siebie, z pełną koncentracją, walczyli o każdą piłkę co mogło cieszyć oko. Dzięki temu również bardzo dobrze realizowali przedmeczowe założenia, tworzyli przewagę grą 1v1, potrafili dostrzec po tym lepiej ustawionego kolegę podaniem – relacjonuje trener Jan Szwaja.

Gołym okiem widać było bardzo dobre reakcje naszych zawodników po stracie piłki, co oznacza, że z każdego meczu i turnieju młodzi piłkarze U8 wyciągają wnioski.

– Turniej bez wątpienia na plus, zebraliśmy cenne doświadczenie w meczach z dobrymi drużynami – zakończył trener Szwaja.

Copy link
Powered by Social Snap