Derby rocznika 2015 i mecz kontrolny

Piłkarze naszej Akademii weekend rozpoczęli od starcia ligowego z Rakowem Częstochowa. Derby stały na bardzo wysokim poziomie, a nasi zawodnicy z meczu na mecz udowadniają ciągły postęp. W sobotę natomiast podopieczni Bartka Gałkowskiego i Marka Juszczyka rozegrali mecz kontrolny z Lotem Konopiska.

Weekendowe granie rocznika 2015 rozpoczęły derby. Nasi piłkarze zmierzyli się z Rakowem. Spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie, a obie ekipy wkładały w pojedynek całe serce i wszystkie umiejętności.

Oddajmy głos trenerom naszego zespołu:

– Mecz był bardzo emocjonujący od samego początku, aż do ostatniej sekundy meczu co na pewno mogło się podobać licznie zebranym kibicom. Mogliśmy oglądać dużą ilość sytuacji bramkowych, ale w obu drużynach bramkarze pokazywali się z bardzo dobrej strony. Końcowy wynik na pewno bardzo cieszy kibiców zawodników jak i trenerów, ale najbardziej cieszy to, że zawodnicy pokazali w tym meczu wszystko, nad czym pracowaliśmy w ostatnim czasie na treningach, co świadczy o ich coraz lepszym rozumieniu gry – relacjonują trenerzy Marek Juszczyk i Bartek Gałkowski.

***

Sobota natomiast stała pod znakiem meczu kontrolnego z Lotem Konopiska. Rywalizacja odbywała się na dwóch boiskach w formule 5X5. Jak zauważają opiekunowie naszych piłkarzy U-9 w grze ich podopiecznych widać ciągły rozwój, a grę z meczu na mecz charakteryzuje większa płynność.

– Zdobywamy kolejne cenne doświadczenia i cieszymy się, że Skrzacy realizują to, czego uczymy się na treningach. Brawa dla chłopaków – zakończyli trenerzy.

Copy link
Powered by Social Snap