Pewne zwycięstwo trampkarzy

Trampkarze C2 wygrali wyjazdowy mecz. W pojedynku z MKS-em Tauron Myszków byli zdecydowanie lepsi, triumfując pewnie w stosunku 9:0.

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczą nasi trampkarze C2. W kolejnym meczu rozgrywek grupy 2 III ligi wojewódzkiej nie dali żadnych szans MKS-owi Tauron Myszków.

Najskuteczniejszy w naszej ekipie był Antoni Sztekler, który strzelił cztery gole.

Warty odnotowania jest powrót na boisko Jakuba Błaszczyka, który swoją obecność zaakcentował dwoma trafieniami.

MKS Tauron Myszków – Skra Częstochowa 0:9

Bramki dla Skry: Antoni Sztekler (X4), Jakub Błaszczyk (X2), Marcel Kaźmierczak-Pacud, Filip Konieczny, Mikołaj Szyjewski

Skra Częstochowa C2: Chęciński – Kaźmierczak-Pacud, Misiewicz, Małolepszy, T. Dąbrowski – Kudła, Bonenberg, Śpiewak, Konieczny, Szyjewski – Sztekler oraz Błaszczyk, Borris, Goniwiecha