Pewne zwycięstwo trampkarzy C2

Pewne zwycięstwo odnieśli w sobotę trampkarze kategorii C2, którzy pokonali Spartę Lubliniec 4:1. Na listę strzelców wpisali się Tymoteusz Dąbrowski, Filip Konieczny, Antoni Sztekler i Patryk Śpiewak.

Mecz od pierwszego do ostatniego gwizdka przebiegał pod dyktando naszych piłkarzy. Rywale pozwalali sobie co najwyżej na pojedyncze akcje zaczepne, które nie przynosiły zamierzonych efektów. Jedyna bramka dla gości padła ze strzału z dystansu.

Zawodnicy Skry kontrolowali przebieg meczu, cierpliwie i skutecznie konstruując swoje ataki, co przełożyło się na cztery trafienia i pewne trzy punkty.

Póki co, po dwóch rozegranych meczach piłkarze Skry przewodzą w tabeli 2 grupy III ligi wojewódzkiej. 21 kwietnia podopieczni Krzysztofa Kowalskiego udadzą się do Myszkowa na mecz z tamtejszym MKS-em Tauron.

Skra Częstochowa – Sparta Lubliniec 4:1

Bramki dla Skry: Tymoteusz Dąbrowski, Filip Konieczny, Antoni Sztekler, Patryk Śpiewak

Skra Częstochowa C2: K. Marchewka – Kaźmierczak-Pacud, Misiewicz, Małolepszy, T. Dąbrowski – Kudła, Bonenberg, Śpiewak – Sztekler, Konieczny, Szyjewski oraz Chęciński, M. Dąbrowski, Krzyszczyk, Staniek, Umlauf

Copy link
Powered by Social Snap