Rocznik 2015 zagrał mecz ligowy ze Zniczem

W piątek, 12 kwietnia, kolejny ligowy mecz rozegrali piłkarze rocznika 2015. Tym razem zmierzyli się z kolegami ze Znicza Kłobuck.

Jak relacjonują trenerzy – Bartek Gałkowski i Marek Juszczyk, kibicom długo przyszło czekać na pierwszą bramkę, ale kiedy futbolówka już zatrzepotała w siatce po raz pierwszy, worek z bramkami się rozwiązał.

– Był to zdecydowanie najtrudniejszy mecz do tej pory, ponieważ jako młodszy rocznik mieliśmy problemy z fizycznością przeciwników – opowiadają szkoleniowcy naszych młodych piłkarzy. – Znicz większość piłek wybijał na naszą połowę i obrońcy mieli dużo pracy do wykonania. Z każdą mijającą minutą zaznaczaliśmy swoją przewagę i mogliśmy zobaczyć wiele bramek. Gratulacje dla zespołu – kończą trenerzy Gałkowski i Juszczyk.