Poznaliśmy arbitrów niedzielnego meczu

W najbliższą niedzielę Skra Częstochowa zmierzy się w Jastrzębiu-Zdroju z tamtejszym GKS-em. Poznaliśmy już obsadę sędziowską tego pojedynku.

Spotkanie pomiędzy GKS-em Jastrzębie a Skrą sędziować będzie pan Sebastian Tarnowski z Wrocławia. Na liniach pomagać mu będą panowie Jakub Szkutnik i Paweł Jałowiec, natomiast funkcję sędziego technicznego pełnić będzie pan Maciej Kuropatwa.

Tarnowski w bieżącym sezonie już trzykrotnie sędziował mecze naszej ekipy. Za każdym razem były to spotkania domowe (11 sierpnia z Olimpią Elbląg, 27 października ze Stalą Stalowa Wola oraz 22 marca z Chojniczanką Chojnice). Co ciekawe żadnego z tych spotkań nasi piłkarze nie wygrali.

44-letni arbiter we wspomnianych spotkaniach 18-krotnie sięgał do kieszonki, przy czym raz pokazał czerwoną kartkę, będącą następstwem dwóch żółtych.

Niedzielny mecz pomiędzy GKS Jastrzębie a Skrą Częstochowa rozpocznie się o godzinie 17:00.