Paweł Kucharczyk w jedenastce kolejki

Paweł Kucharczyk wybrany został przez „Piłkę Nożną” do jedenastki 27. kolejki 2. ligi. To pokłosie świetnego występu naszego defensora w meczu przeciwko rezerwom Zagłębia Lubin.

Paweł Kucharczyk w piątkowym meczu z Zagłębiem II Lubin był kluczową postacią naszej drużyny. Nie tylko wypełnił swoje obowiązki związane z linią defensywną, ale także otworzył wynik spotkania, najlepiej odnajdując się w polu karnym.

Dobry występ naszego piłkarza został doceniony przez prestiżowy tygodnik „Piłka Nożna”. Dziennikarze tego periodyku wybrali bowiem Kucharczyka do jedenastki 27. kolejki. To drugie tego typu wyróżnienie dla stopera Skry w tym sezonie.

Jedenastka 27. kolejki 2. ligi wg tygodnika „Piłka Nożna”:

Bomba (ŁKS II) – Marcinkowski (Hutnik), Ślęzak (ŁKS II), P. Kucharczyk (Skra) – Ciupa (Olimpia G.), Milasius (Pogoń), Klichowicz (Wisła), Krzemień (Polonia), Kieliś (Hutnik) – Firmino (Chojniczanka), Wojtyra (Polonia)

Pawłowi, gratulujemy!

A wywiad z naszym obrońcą, przeprowadzony na początku tygodnia przeczytacie tutaj: