Jakub Niedbała Piłkarzem Marca

Decyzją kibiców Piłkarzem Marca wybrany został Jakub Niedbała. Wszechstronny pomocnik naszego zespołu w minionym miesiącu prezentował się z bardzo dobrej strony, wielokrotnie udowadniając, że posiada ogromne umiejętności.

Po raz drugi w rundzie wiosennej wybieraliśmy Piłkarza Miesiąca. W lutym Kibice naszego klubu wybrali Macieja Masa, natomiast w tym miesiącu do tego zaszczytnego miana kandydowali Przemysław Sajdak, Jakub Rajczykowski i Jakub Niedbała.

Decyzją naszych Kibiców tytuł Piłkarza Marca powędrował w ręce Jakuba Niedbały!

20-latek w ostatnich meczach imponował formą, wielokrotnie udowadniając, że nieprzypadkowo wywalczył sobie miejsce w podstawowej jedenastce naszej ekipy. Sprawiał sporo problemów rywalom, a swoją postawą na boisku wspomagał i kreował ofensywne akcje naszego zespołu.

Kubie, gratulujemy!

A partnerem naszej akcji jest KOKU Sushi Częstochowa!