Poznaliśmy arbitrów meczu z Zagłębiem II

W piątkowy wieczór Skra Częstochowa podejmie na własnym boisku rezerwy Zagłębia Lubin. Poznaliśmy właśnie obsadę sędziowską tego pojedynku.

Spotkanie pomiędzy Skrą Częstochowa a Zagłębiem II Lubin sędziować będzie pan Rafał Rokosz z Siemianowic. Na liniach pomagać mu będą panowie Daniel Wiejowski i Mateusz Poranek, natomiast funkcję sędziego technicznego pełnić będzie pan Sławomir Smaczny.

Rafał Rokosz nie miał jeszcze okazji do sędziowania meczu naszego zespołu w bieżących rozgrywkach 2. ligi. Dwukrotnie jednak był rozjemcą w pojedynkach z udziałem rezerw Zagłębia Lubin. Oba te mecze zakończyły się remisem 1:1.

Po raz ostatni Rokosz sędziował mecz Skry 30 września 2020 roku. Wówczas nasz zespół pokonał Chojniczankę Chojnice 1:0, a Rokosz 6-krotnie sięgał do kieszonki po żółte kartoniki.