Przemysław Sajdak w jedenastce 25. kolejki!

Przemysław Sajdak, został wybrany przez „Piłkę Nożną” do jedenastki 25. kolejki 2. ligi. Nasz kapitan rozegrał w piątkowy wieczór bardzo dobre spotkanie, często biorąc na swoje barki ciężar gry i odpowiedzialność za wynik zespołu.

W piątkowy wieczór Skra zremisowała z czwartą w tabeli 2. ligi Chojniczanką Chojnice. Mecz od początku przebiegał pod dyktando naszego zespołu, który długimi fragmentami dominował nad rywalem, wielokrotnie próbując zaskoczyć bramkarza gości strzałami z dystansu i wrzutkami w pole karne.

Jak zwykle aktywność w formacji ofensywnej wykazywał nasz kapitan, Przemysław Sajdak. Piłkarz, który w meczach ligowych oraz pucharowych już 70-krotnie bronił barw Skry, przez cały mecz brał na swoje braki ciężar gry w piątkowym meczu. Nie bał się pojedynków 1 na 1 i kilkukrotnie sprawił, że golkiper Chojniczanki musiał się mocno napracować.

Postawa „Sajdiego” nie uszła uwadze dziennikarzom tygodnika „Piłka Nożna”, którzy wybrali go jedenastki 25. kolejki 2. ligi.

Gratulujemy!

Jedenastka 25. kolejki 2. ligi według tygodnika „Piłka Nożna”:

K. Górski (Olimpia G.) – Marciniak (ŁKS II), Kieliba (KKS), Burka (Pogoń) – Miś (Pogoń), Śliwa (ŁKS II), Sajdak (Skra), Słomka (Radunia) – Żagiel (Polonia), Walczak (Pogoń), Rakels (Hutnik)