Porażka młodzików

Piłkarze z rocznika 2011 rozegrali drugie tej wiosny spotkanie w ramach grupy północnej II ligi. Na własnym terenie ulegli Stadionowi Śląskiemu Chorzów 0:3.

Po udanej inauguracji i zwycięstwie nad Ruchem Radzionków 4:1 z pewnością liczyliśmy na to, że w drugim meczu tej wiosny młodzicy D1 dopiszą do swojego dorobku kolejne punkty. Niestety rzeczywistość okazała się inna i tym razem w starciu ze Stadionem Śląskim górą byli goście.

Po meczu niezadowolenia nie krył szkoleniowiec naszej ekipy, Łukasz Łykowski:

– Drużyna gości od początku spotkania pokazała, że jest mocno zdeterminowana do odniesienia zwycięstwa w tym dniu. Szybkość działań i agresywność w grze spowodowały, że mieliśmy ogromne problemy w każdej fazie gry. Do tego doszły błędy indywidualne które zespół Stadionu bezlitośnie wykorzystał. Już na początku meczu straciliśmy bramkę, a szybko strzelony gol tylko napędził chłopców z Chorzowa, nam natomiast mocno podciął skrzydła. Nie posiadaliśmy żadnych argumentów dzisiejszego dnia, aby utrudnić grę przyjezdnym.

W 3. kolejce, zaplanowanej tuż po świętach nasi zawodnicy zmierzą się w derbach z Victorią Kosmos Częstochowa.

Skra Częstochowa – Stadion Śląski Chorzów 0:3