Wyjazdowy sparing chłopców z rocznika 2016

W sobotę (23 marca), chłopcy z rocznika 2016 udali się na wyjazdowy mecz kontrolny do Radomska. Ich rywalem był tamtejszy RAP. Oba zespoły podzieliły się na dwie drużyny.

Gra toczyła się na dwóch boiskach jednocześnie. Poczynaniom swoich podopiecznych pilnie przyglądał się Maciej Suszczyk.

– Podczas gry zespołowej z pewnością można było zauważyć więcej działań zespołowych. W obronie byliśmy mało agresywni, przez co przeciwnicy wygrywali większość pojedynków, natomiast w ataku wyglądało to lepiej, co dawało nam dużo ładnych akcji z celnymi trafieniami – opowiada nasz szkoleniowiec.

Nasi chłopcy włożyli mnóstwo serca w sobotni pojedynek, co nie uszło uwadze trenera Suszczyka.

– Brawa dla obu zespołów podczas dzisiejszej gry. Na pewno każdy z tych chłopców dał dziś z siebie wszystko.