Poznaliśmy arbitrów jutrzejszego meczu

W piątkowy wieczór Skra Częstochowa podejmie na własnym stadionie Olimpię Grudziądz. Mecz rozpocznie się punktualnie o godzinie 19:00. Poznaliśmy właśnie obsadę sędziowską tego pojedynku.

Spotkanie pomiędzy Skrą a Olimpią otworzy 24. serię gier spotkań w 2. lidze. Rozjemcą tego pojedynku został wyznaczony pan Arkadiusz Nestorowicz z Międzyrzeca Podlaskiego. Na liniach pomagać mu będą panowie Paweł Smyk i Patryk Zielant, natomiast funkcję sędziego technicznego pełnić będzie pan Przemysław Burliga.

Nestorowicz sędziował w bieżącym sezonie mecz naszej ekipy w Siedlcach. Wówczas Pogoń wygrała 2:1, natomiast arbiter do kieszonki sięgał siedmiokrotnie. Sześć raz ukarał zawodników żółtym, a raz czerwonym kartonikiem.