Jakub Rajczykowski w jedenastce 23. kolejki!

Jakub Rajczykowski znalazł się w jedenastce 23. kolejki 2. ligi tygodnika „Piłka Nożna”. Golkiper Skry rozegrał w niedzielę świetny mecz, w którym nasz zespół pokonał Kotwicę Kołobrzeg 1:0.

Sporo pracy miał w niedzielne popołudnie Jakub Rajczykowski, jednak z pewnością po końcowym gwizdku mógł czuć ogromną satysfakcję. Rozegrał bowiem bardzo dobre spotkanie i miał spory udział w tym, że skazywana na pożarcie Skra pokonała lidera tabeli z Kołobrzegu 1:0.

– Świetny mecz Kuby Rajczykowskiego. To jest chłopak, który na poziomie centralnym dopiero zaczyna istnieć, ale duże gratulacje dla niego, bo w wielu momentach ratował nam przysłowiową skórę – chwalił swojego zawodnika trener Konrad Gerega.

Występ naszego piłkarza nie uszedł uwadze dziennikarzom prestiżowego tygodnika „Piłka Nożna”, którzy umieścili go w jedenastce minionej kolejki.

Dla 18-letniego bramkarza to spore wyróżnienie, tym bardziej, że dopiero po raz czwarty zagrał na drugoligowym poziomie.

Jedenastka 23. kolejki 2. ligi: Rajczykowski (Skra) – Baranowski (GKS Jastrzębie), J. Banach (Stal Stalowa Wola), Skałecki (Wisła) – Pyrdoł (Pogoń), Szymusik (Chojniczanka), Kuźma (ŁKS II), W. Zieliński (Radunia), Kizyma (Zagłębie II) – Demianiuk (Pogoń), Sobol (KKS)