Z pilotem w dłoni kibicuj naszym piłkarzom!

Piłkarze Skry już jutro (w niedzielę, 10 marca), zmierzą się z Kotwicą Kołobrzeg. Starcie z liderem drugoligowej tabeli śledzić możecie za pośrednictwem aplikacji Pilot WP, a także na antenie TVP Sport.

Gdzie oglądać mecze Skry? Jeśli ktoś nie wie spieszymy z odpowiedzią.

Najwygodniejszym sposobem jest oczywiście zakupienie subskrypcji w aplikacji Pilot WP, w której zobaczyć można wszystkie mecze 2. ligi. Jest to sposób niezwykle wygodny, pozwalający w bardzo dobrej jakości śledzić poczynania naszych piłkarzy na drugoligowych boiskach zarówno na ekranie telewizora, jak i w smartfonie czy laptopie.

Nie bez znaczenia jest również fakt, iż wybierając ten sposób transmisji możecie wesprzeć nasz klub! Wystarczy, że podczas zakupów zaznaczycie iż chcecie przekazać wsparcie naszemu klubowi, a część kwoty za dostęp przekazana zostanie Skrze. Z tej opcji skorzystało już wielu naszych kibiców i zachęcamy, byście znaleźli się w tym gronie. Możemy tylko dodać, że w rankingu wsparcia, prowadzonym przez portal Pilot WP, znajdujemy się dzięki Wam w środku stawki.

To jednak nie jedyna możliwość. Część meczów pokazywana jest w TVP Sport – albo w aplikacji online albo na kanale TVP Sport. Właśnie niedzielne spotkanie transmitowane będzie na antenie otwartego kanału sportowego telewizji publicznej.