Igor Ławrynowicz zawodnikiem Skry!

Nowym zawodnikiem Skry został Igor Ławrynowicz. W poprzedniej rundzie reprezentował barwy Polonii Bytom. Młody piłkarz związał się z naszym klubem kontraktem ważnym do końca sezonu.

20-letni Igor Ławrynowicz został nowym zawodnikiem Skry Częstochowa. Obrońca, mogący występować również na pozycji defensywnego oraz ofensywnego pomocnika, w rundzie jesiennej reprezentował barwy Polonii Bytom, z którą wcześniej uzyskał awans do 2. ligi. Parafował ze Skrą umowę ważną do końca sezonu.

– Zdecydowanie przekonał mnie trener i jego podejście do piłki oraz pomysł na grę – powiedział nam krótko po podpisaniu kontraktu nowy zawodnik naszej ekipy. – Szatnia przyjęła mnie bardzo pozytywnie, a ja w jak największym stopniu chcę pomóc drużynie.

Pomimo młodego wieku Igor Ławrynowicz rozegrał już ponad 40 spotkań na szczeblu centralnym. Oprócz wspomnianej Polonii, podczas drugoligowych meczów zakładał trykot Stali Rzeszów oraz rezerw Lecha Poznań.

Igor, witamy na pokładzie!