Wybraliście! Maciek Mas zawodnikiem lutego

Historycznym, bo pierwszym, zwycięzcą naszej zabawy na Zawodnika Miesiąca został Maciej Mas. Napastnik Skry Waszym zdaniem był najlepszym piłkarzem lutego! Nasz plebiscyt wspierało Koku Sushi Częstochowa.

Przez kilka dni trwało głosowanie na naszym oficjalnym profilu klubowym, w którym mogliście wybrać zawodnika lutego. W gronie nominowanych znaleźli się Jakub Rajczykowski, Jan Ciućka i Maciej Mas i tylko od głosów kibiców zależało, kto zgarnie to zaszczytne miano.

Rywalizacja była bardzo zacięta i do końca musieliśmy pilnie śledzić wyniki głosowania. 1 marca, punktualnie o godzinie 12:00 sprawdziliśmy Wasze reakcje i możemy oficjalnie ogłosić, iż zwycięzcą pierwszej edycji naszej zabawy na Zawodnika Miesiąca został Maciej Mas.

Napastnik Skry z impetem wszedł w rundę wiosenną, notując dublet podczas starcia z Polonią Bytom i bramkę w meczu z Olimpią Elbląg. Powrót do Skry wypadł zatem rewelacyjnie, co nie uszło uwadze fanów naszego klubu.

Maćkowi gratulujemy, a Was zapraszamy do zabawy już w przyszłym miesiącu!