Poznaliśmy terminy dwóch domowych meczów Skry

Wiemy już, kiedy odbędą się mecze 24. i 25. kolejki rozgrywek 2. Ligi. Zarówno z Olimpią Grudziądz jak i Chojniczanką nasz zespół zagra w piątek (odpowiednio 15 i 22 marca).

Ligowa karuzela nabiera rozpędu. Odrobiliśmy zaległości z rundy jesiennej meczem z Polonią Bytom, natomiast piłkarską wiosnę oficjalnie rozpoczęliśmy w miniony weekend w Elblągu. Przed naszymi piłkarzami domowe starcie z Lechem II Poznań, po którym zespół prowadzony przez Konrada Geregę czeka wyjazd do Kołobrzegu.

Po meczu z Kotwicą Skra zgodnie z terminarzem rozegra dwa spotkania na stadionie przy ulicy Loretańskiej. Rywalami naszej ekipy będą zespoły z Grudziądza i Chojnic. Poznaliśmy już terminy tych meczów.

I tak z Olimpią Grudziądz zmierzymy się w piątek, 15 marca, o godzinie 19:00, natomiast termin spotkania z Chojniczanką Chojnice został wyznaczony dokładnie tydzień później – 22 marca, również o godzinie 19:00.

Rozkład jazdy naszej ekipy na najbliższe tygodnie wygląda zatem następująco:

22. kolejka: 2 marca, godzina 16:30, Skra Częstochowa – Lech II Poznań

23. kolejka: 10 marca, godzina 14:15, Kotwica Kołobrzeg – Skra Częstochowa