Zmiana godziny i lokalizacji meczu z Olimpią!

Nastąpiła zmiana godziny oraz miejsca rozegrania sobotniego meczu z Olimpią Elbląg. Spotkanie odbędzie się na boisku przy ulicy Skrzydlatej w Elblągu. Pierwszy gwizdek usłyszymy o godzinie 11:00. Decyzja ta podyktowana jest złym stanem murawy stadionu Olimpii, spowodowanym opadami deszczu.

Sobotni mecz pomiędzy Olimpią Elbląg a Skrą Częstochowa pierwotnie zaplanowany był na godzinę 15:30. Jednak ze względu na mocne opady deszczu oraz zły stan murawy obiektu, na którym na co dzień swoje mecze rozgrywa Olimpia, na wniosek gospodarzy zmianie uległa nie tylko godzina, ale i miejsce rozegrania tego pojedynku.

Mecz Skry z Olimpią odbędzie się w sobotę o godzinie 11:00 na stadionie przy ulicy Skrzydlatej 1a w Elblągu.