Poznaliśmy terminy meczów z Lechem II Poznań oraz Kotwicą Kołobrzeg

Poznaliśmy już terminy najbliższych ligowych spotkań naszej drużyny. Po sobotnim wyjeździe do Elbląga nasz zespół zmierzy się z rezerwami Lecha Poznań (2 marca) oraz z Kotwicą Kołobrzeg (10 marca).

W miniony weekend zaległym pojedynkiem z Polonią Bytom oficjalnie zakończyliśmy rundę jesienną. Nasz zespół pokazał ogromny charakter, dwukrotnie odrabiając straty i w doliczonym czasie gry wyrywając punkt na swoje konto. Potwierdziło się zatem, że Skra gwarantuje emocje.

Mamy nadzieję, że nie inaczej będzie w najbliższych meczach. W sobotę rozpoczniemy rundę wiosenną drugoligowych zmagań dalekim wyjazdem do Elbląga. Mecz z Olimpią odbędzie się 24 lutego o godzinie 15:30.

Poznaliśmy także terminy dwóch kolejnych spotkań naszego zespołu. 2 marca o godzinie 16:30 na Lorecie podejmiemy rezerwy Lecha Poznań, natomiast 10 marca czeka nas długa podróż do Kołobrzegu. Tam czekać już będzie liderująca rozgrywkom Kotwica.

Kalendarz najbliższych spotkań wygląda zatem następująco:

21. kolejka (24.02, godz. 15:30) Olimpia Elbląg – Skra Częstochowa

22. kolejka (02.03, godz. 16:30) Skra Częstochowa – Lech II Poznań