Kolejny sezon z ProTrainUp!

Z radością informujemy o przedłużeniu współpracy z firmą ProTrainUp. Bez tego innowacyjnego systemu zarządzania klubem sportowym nie wyobrażamy sobie funkcjonowania naszej Akademii.

ProTrainUp, to system zarządzania klubem sportowym, pozwalający na budowanie bazy treningów, a nawet sprawdzanie frekwencji na zajęciach. Cały wachlarz możliwości dostępny jest za pomocą kilku prostych kliknięć.

Jednym z najciekawszych produktów oferowanych przez ProTrainUp jest system wideoanalizy dynamicznej LiveTag.pro. Pozwala on na generowanie analizy zachowań zawodnika, dzięki czemu trenerzy w przystępny i łatwy sposób mogą otagować interesującą ich akcję i nie tylko przedstawić ją piłkarzowi w formie pliku MP4, ale także w postaci wizualizacji graficznej.

Warto podkreślić, że z ProTrainUp korzystają najlepsze Akademie na świecie i największe związki sportowe. Dlatego też z dumą chcemy poinformować o przedłużeniu umowy z ProTrainUp!