Podbijali stolicę Dolnego Śląska

Piłkarze rocznika 2015 w sobotę wybrali się do Wrocławia. Oczywiście wyjazd ma przede wszystkim sportowy charakter. Nasi młodzi zawodnicy wzięli bowiem udział w turnieju, w którym zaprezentowali się z dobrej strony.

Sobota upłynęła młodym piłkarzom Skry pod znakiem dalekiego wyjazdu do Wrocławia. W stolicy Dolnego Śląska nasi zawodnicy wzięli udział w turnieju pod balonem.

W rywalizacji, toczonej w formule 5X5, uczestniczyło jedenaście zespołów. Jak przekazują nasi trenerzy – Bartek Gałkowski i Marek Juszczyk ich podopieczni spisali się bardzo dobrze.

Warto dodać, że Skrzacy byli jedynym zespołem spoza województwa dolnośląskiego i długa podróż z pewnością dała im się we znaki. Na boisku dali jednak z siebie wszystko notując imponujący w tych okolicznościach bilans siedmiu wygranych, remisu i zaledwie dwóch porażek!