Sparing z Ajaksem

Zawodnicy Akademii Skry z rocznika 2016 rozegrali w miniony piątek sparing z Ajaksem Częstochowa. I zaprezentowali się w nim z bardzo dobrej strony. Teraz czeka ich krótki odpoczynek, po którym powrócą do treningów.

Tuż przed feriami piłkarze Skry rocznika 2016 rozegrali mecz kontrolny z Ajaksem Częstochowa.

– Chłopcy weszli w mecz z pozytywnym nastawieniem, w pełni skupieni oraz mocno zaangażowani, co przełożyło się na kontrolowanie gry i w efekcie pewne zwycięstwo kilkoma bramkami – opowiada trener Jan Szwaja. – Widać było ogromną radość z gry, a jednocześnie pewność siebie. Warto dodać, że nawet po kilku straconych bramkach nie załamywali się i dalej robili swoje.

To kolejne cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Póki co nasi młodzi piłkarze w pierwszym tygodniu ferii odpoczywają od treningów, do których powrócą we wtorek, 6 lutego.