Piłkarze naszej Akademii z rocznika 2015 mają za sobą bardzo pracowity weekend. W sobotę grali bowiem w Bytomiu, natomiast dzień później rozegrali sparing z Lotem Konopiska.

Zawodnicy U-9 naszej Akademii nie próżnują. U progu zimowych ferii w ciągu dwóch dni rozegrali kilka naprawdę bardzo interesujących pojedynków.

W minioną sobotę (27 stycznia) udali się do Bytomia, gdzie rozegrali mecze kontrolne z Rozbarkiem Bytom, Górnikiem Zabrze oraz Orłem Nakło Śląskie. Warto podkreślić, że w rywalizacji udział wzięły dwa zespoły naszej Akademii.

Dzień później chłopcy tym razem wcielili się w rolę gospodarzy i zmierzyli się w sparingu z Lotem Konopiska. Jak podkreślają trenerzy – Bartek Gałkowski i Marek Juszczyk – chłopcy wykazywali się dużym zaangażowaniem i skupieniem podczas meczu.