Idzie młodość #06: Zuzanna Sikora

Kontynuujemy nasz cykl „Idzie młodość”. Dzisiaj przedstawimy Wam bliżej zawodniczkę Akademii Skry, która coraz śmielej puka do kadry pierwszego zespołu Ladies – Zuzannę Sikorę.

O Zuzannie Sikorze większość kibiców Ladies usłyszała na początku września, kiedy młoda zawodniczka zadebiutowała na poziomie Orlen 1 Ligi w trakcie pojedynku z SWD Wodzisław Śląski. Na celowniku sztabu pierwszej drużyny była już jednak od jakiegoś czasu. Regularnie występowała w kadrze Śląskiego Związku Piłki Nożnej, a nawet otrzymała powołanie na zgrupowanie konsultacyjne kadry narodowej U-15. Poznajcie bliżej naszą piłkarkę.

Imię: Zuzanna

Nazwisko: Sikora

Data urodzenia: 11.03.2008

Znak zodiaku: Ryba

Moim piłkarskim idolem jest Lionel Messi, ponieważ jest po prostu najlepszy pod każdym względem.

Piłką nożną zainteresowałam się ze względu na kolegów z osiedla.

Za pięć lat widzę się… do końca nie wiem. Nie lubię planować tak dalekiej przyszłości.

Klub, któremu kibicuję, to FC Barcelona.

Moim przedmeczowym rytuałem jest słuchanie muzyki.

Najlepsza koleżanka z boiska: Zuzia Kubiciel.

Gdyby nie piłka nożna, to myślę, że jakiś sport indywidualny, np. sporty walki.

Marzę o tym, by rozwijać się pod względem piłkarskim i spełnić swoje piłkarskie marzenia.

Ulubiony przedmiot szkolny: biologia.

Film, który mogłabym oglądać bez przerwy, to… nie oglądam za dużo filmów, ale jeśli chodzi o serial, to „Breaking Bad”.

Najczęściej na słuchawkach mam „Guts Over Fear”.

Moje hobby, to… oprócz piłki nożnej lubię czytać książki i jeździć na snowboardzie.