Świetny występ piłkarzy z rocznika 2015

Piłkarze z rocznika 2015 w miniony weekend rywalizowali w turnieju Konopiska Cup. Na tle silnych zespołów zaprezentowali się wyśmienicie, pokazując świetny futbol i coraz wyższe umiejętności.

Po świąteczno-noworocznej przerwie piłkarze Skry z rocznika 2015 wrócili jakiś czas temu do treningów, a w miniony weekend nadeszła pora na pierwszy tegoroczny turniej halowy.

Nasi zawodnicy skorzystali z zaproszenia klubu z Konopisk i wzięli udział w turnieju Konopiska Cup. Rywalami Skrzaków U-9 były GKS Katowice, Ajaks Częstochowa, Liswarta Krzepice, MLKS Woźniki oraz oczywiście gospodarze – Lot Konopiska.

Nasi młodzi przedstawiciele zaprezentowali się ze świetnej strony, w każdym meczu dyktując warunki gry i przeważając w niemal każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła, wygrywając pięć meczów.

– Cieszy dobra postawa po świątecznej przerwie oraz zaangażowanie i frekwencja na treningach, mimo warunków atmosferycznych – zauważają trenerzy Marek Juszczyk oraz Bartek Gałkowski. – Chłopcy cały czas prą do przodu i chcę się rozwijać, a to jest najważniejsze.