Pierwszy mecz rocznika 2010

Pierwszy mecz kontrolny w tym roku rozegrali piłkarze rocznika 2010. Wybrali się do Zduńskiej Woli na mecz z tamtejszą Pogonią. Pojedynek zakończył się remisem 1:1.

Grupy młodzieżowe w pierwszych dniach Nowego Roku wróciły do treningów. Nie inaczej jest w przypadku zawodników z rocznika 2010.

– Po zrealizowaniu dwóch mikrocykli treningowych – zrealizowanych z trudem, ze względu na zmienną pogodę – zagraliśmy w Zduńskiej Woli z zespołem Pogoni, grającym w I łódzkiej lidze wojewódzkiej – mówi trener Krzysztof Kowalski.

Wynik otworzyli nasi zawodnicy, po tym jak rzut karny pewnie wyegzekwował Patryk Śpiewak. Skrzacy utrzymali prowadzenie do przerwy, jednak w drugiej odsłonie gry gospodarze doprowadzili do remisu, który utrzymał się do końcowego gwizdka.

To kolejny pożyteczny pojedynek naszej ekipy z rocznika 2010, która skrupulatnie przygotowuje się do zmagań ligowych w rundzie wiosennej. Obejmują one między innymi treningi biegowe. I właśnie z jednego z nich kibiców naszej Akademii pozdrawiają podopieczni Krzysztofa Kowalskiego.