Idzie młodość #05: Zuzanna Kubiciel

W poprzednich czterech częściach naszego cyklu „Idzie młodość” prezentowaliśmy Wam młodych dżentelmenów, szlifujących swoje umiejętności w naszej Akademii. Dzisiaj nadeszła pora na żeński akcent. Przed Wami jedna z najzdolniejszych młodych piłkarek, Zuzanna Kubiciel.

Zuzanna Kubiciel treningi z pierwszym zespołem Ladies rozpoczęła wiosną minionego roku. Dzięki swojej pracy coraz częściej dostawała szanse od sztabu szkoleniowego. Za zaufanie odwdzięczyła się premierowym trafieniem na poziomie Orlen 1 Ligi. Miało ono miejsce w pojedynku z SWD Wodzisław Śląski.

Poznajcie bliżej utalentowaną zawodniczkę naszego Klubu.

Imię: Zuzanna

Nazwisko: Kubiciel

Data urodzenia: 30.04.2008

Znak zodiaku: Byk

Moim piłkarskim idolem jest Vinicius Junior, ponieważ potrafi czarować dryblingiem i szybkością.

Piłką nożną zainteresowałem się przez starszych braci.

Za pięć lat widzę się w ekstraligowym lub zagranicznym klubie.

Klub, któremu kibicuję, to Real Madryt. Mają wspaniałą historię, którą dalej piszą.

Moim przedmeczowym rytuałem jest dobry posiłek przedmeczowy i słuchanie muzyki.

Najlepsza koleżanka z boiska: Zuzia Sikora.

Gdyby nie piłka nożna, to najprawdopodobniej jakiś inny sport.

Marzę o tym, by zagrać w Realu Madryt i angielskim klubie.

Ulubiony przedmiot szkolny: nie mam ulubionego.

Film, który mógłbym oglądać bez przerwy, to cała seria Igrzysk Śmierci.

Najczęściej na słuchawkach mam zagranicznych artystów, najczęściej Arctic Monkeys.

Moje hobby, to oprócz piłki czytam książki i uczę się grać na gitarze.