Zaczynamy zimowe granie! W niedzielę pierwszy sparing Ladies

Piłkarki Ladies wróciły już do treningów i w najbliższą niedzielę po raz pierwszy skonfrontują się z rywalem w ramach meczu kontrolnego. Przeciwniczkami Ladies będą zawodniczki MTS-u Knurów. Spotkanie odbędzie się w niedzielę o godzinie 10 na Miejskim Stadionie Piłkarskim przy ulicy Loretańskiej.

Praca, praca, praca – tak w trzech słowach można scharakteryzować pierwsze dni po powrocie naszych Pań do treningów. U progu przygotowań kadra naszego zespołu przeszła testy motoryczne, po których skupiła się na treningach wprowadzających.

Zwieńczeniem pierwszego tygodnia przygotowań do rundy wiosennej Orlen 1 Ligi Kobiet będzie niedzielny mecz kontrolny. W towarzyskiej potyczce Skra zmierzy się z MTS-em Knurów.

Rywal naszej ekipy, to zespół na co dzień rywalizujący w III grupie III ligi. Chociaż MTS na półmetku rywalizacji plasuje się w środku tabeli bez wątpienia należy do grona zespołów lubiących sprawić niespodzianki. Jedną z nich było odniesione jesienią wyjazdowe zwycięstwo nad wiceliderem tabeli – Górnikiem Zabrze (3:2).

Trener Patryk Mrugacz ma do dyspozycji niemal pełną kadrę, wzmocnioną młodymi piłkarkami z Akademii Skry i to właśnie te zawodniczki wybiegną na murawę.

Mecz z MTS-em Knurów odbędzie się w niedzielę (14.01), o godzinie 10:00 na Miejskim Stadionie Piłkarskim przy ulicy Loretańskiej.