Idzie młodość #04: Krzysztof Ciesielski

To już czwarta odsłona cyklu, który zdecydowanie przypadł Wam do gustu. Prezentujemy w nim młodych, zdolnych zawodników naszej Akademii, o których wkrótce może być głośno. Tym razem nasz kwestionariusz wypełnił Krzysztof Ciesielski.

Krzysztof Ciesielski, jest bardzo istotną częścią zespołu juniorów młodszych B1. Bramkostrzelny napastnik Skry miał niebagatelny wpływ na dobry rezultat naszej ekipy podczas jesiennej kampanii w REKPOL I lidze wojewódzkiej.

Imię: Krzysztof

Nazwisko: Ciesielski

Data urodzenia: 06.10.2007

Znak zodiaku: Waga

Moim piłkarskim idolem jest Lionel Messi, ponieważ robi niemożliwe rzeczy na boisku.

Piłka nożną zainteresowałem się w wieku 5 lat przez moją starsza siostrę.

Za pięć lat widzę się w zagranicznej drużynie, która walczy o europejskie puchary.

Klub, któremu kibicuję, to FC Barcelona.

Moim przedmeczowym rytuałem jest poranny spacer, medytacja i wizualizacja meczu.

Najlepszy kolega z boiska: Mateusz Wasilewski.

Gdyby nie piłka nożna to może lekkoatletyka.

Marzę o tym, by być inspiracją dla innych.

Ulubiony przedmiot szkolny to historia.

Film który mógłbym oglądać bez przerwy to „Wilk z Wall Street”.

Najczęściej na słuchawkach mam zagraniczny rap.

Moje hobby to piłka nożna.