Znamy plan sparingów drugiej drużyny

Rezerwy Skry już niedługo ruszają z przygotowaniami do rundy wiosennej. Aby w jak najlepszej formie przystąpić do rywalizacji o punkty w klasie okręgowej sztab szkoleniowy naszej drugiej drużyny przygotował serię interesujących meczów kontrolnych.

Rezerwy Skry na półmetku sezonu zajmują czwartą pozycję w tabeli klasy okręgowej. Młodzi piłkarze prowadzeni przez Tomasza Szymczaka zgromadzili 27 punktów i tylko sześć dzieli ich od lidera rywalizacji, zespół z Panek. Warto dodać, że gdyby nie splot niefortunnych okoliczności różnica ta byłaby o trzy oczka mniejsza. Nie ma jednak co wracać do przeszłości, a z optymizmem należy patrzeć przed siebie.

Dobra pozycja wyjściowa przed rundą rewanżową pozwala wierzyć, że nasi piłkarze sprawią niejedną niespodziankę i do końca bić się będą o jak najwyższą lokatę, co ma o tyle większe znaczenie, że już niedługo czeka nas reforma lig zarządzanych przez Śląski Związek Piłki Nożnej.

Sztab naszej ekipy zadbał o jak najlepszy plan przygotowań. Zawodnicy wracają do treningów 9 stycznia, a już nieco ponad tydzień później rozegrają pierwszy z serii ośmiu meczów sparingowych. Pierwszym rywalem Skrzaków będzie zespół Rakowa, rywalizujący w Centralnej Lidze Juniorów U-17.

Poniżej przedstawiamy harmonogram meczów kontrolnych Skry II Częstochowa:

09.01 Start przygotowań

17.01 vs Raków (CLJ U-17)

20.01 vs Unia Rędziny

27.01 vs Orzeł Kiedrzyn

09.02 vs Znicz Kłobuck

17.02 vs Start Lgota Wielka

24.02 vs KS Panki

02.03 vs Kamienica Polska

09.03 vs Niwy Brudzowice

16.03 Start rundy wiosennej klasy okręgowej (vs MLKS Woźniki)