Idzie młodość #02: Bartosz Warszakowski

Prezentujemy drugą część naszego cyklu „Idzie młodość”, w którym prezentujemy młodych piłkarzy Akademii Skry. Tym razem w ogniu naszych pytań znalazł się Bartosz Warszakowski. Poznajcie bliżej utalentowanego bramkarza.

Bartosz Warszakowski, to młody golkiper, który w naszej Akademii trenuje od niemal dwóch lat. 16-latek kilka miesięcy temu rozpoczął treningi z pierwszym zespołem i dzisiaj śmiało możemy powiedzieć, że stał się jej pełnoprawną częścią.

Imię: Bartosz

Nazwisko: Warszakowski

Data urodzenia: 25.06.2007

Znak zodiaku: Rak

Moim piłkarskim idolem jest Manuel Neuer, ponieważ podoba mi się jego odważny styl grania.

Piłka nożna zainteresowała mnie od urodzenia. Od małego miałem cały czas piłkę przy nodze.

Klub, któremu kibicuję, to Liverpool. Mają wielką historię i wspaniałych kibiców.

Najlepszy kolega z boiska: Adam Matyja oraz Karol Szymkowiak, który daje mi duże wsparcie w pierwszej drużynie i mogę się dużo od niego nauczyć.

Gdyby nie piłka nożna, to grałbym w hokeja na lodzie.

Marzę o tym, by zagrać w Lidze Mistrzów.

Ulubiony przedmiot szkolny, to oczywiście matematyka.

Film, który mógłbym oglądać bez przerwy, to każda część „Szybkich i wściekłych”.

Najczęściej na słuchawkach mam piosenki z lat 80-tych i 90-tych.

Moje hobby, to zwiedzanie ciekawych miejsc.