Zapraszamy na Świąteczne Granie

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia wracamy ze Świątecznym Graniem Ze Skrą! Wszystkich działaczy, zawodników oraz osoby związane ze Skrą zapraszamy na Miejski Stadion Piłkarski przy ulicy Loretańskiej. Zbiórka rozpoczyna się o godzinie 10:30, natomiast pierwszy gwizdek usłyszymy pół godziny później.

Po roku przerwy, związanej z remontem naszego stadionu i budynku klubowego, wracamy ze Świątecznym Graniem. To wspaniała, wieloletnia tradycja. Byli i obecni działacze, piłkarze i wszystkie osoby związane z naszym Klubem spotykają się, by w świątecznej atmosferze rozegrać między sobą piłkarski pojedynek i pogawędzić nie tylko o futbolu.

Dwa lata temu mecz rozgrywany był w temperaturze -14 stopni Celsjusza, a zanim piłka poszła w ruch trzeba było mocno się napracować, by odgarnąć zalegający na boisku śnieg.

W tym roku na Miejskim Stadionie Piłkarskim przy ulicy Loretańskiej spotykamy się 26 grudnia o godzinie 10:30. Mecz rozpocznie się natomiast pół godziny później.