Udany występ piłkarzy z rocznika 2014

W sobotę piłkarze z rocznika 2014 udali się do Koszęcina, gdzie wzięli udział w turnieju halowym Sadów Cup. Na tle rówieśników wypadli bardzo dobrze, plasując się na trzecim miejscu.

Na najniższym stopniu podium zakończyli rywalizację w Koszęcinie piłkarze Akademii Skry z rocznika 2014. W turnieju halowym mieli okazję rywalizować z Polonią Bytom, MKS-em Myszków, Pokojem Sadów, LKS-em Żyglin i Sokołem Wręczyca. Zespoły rywalizowały systemem każdy z każdym.

Sukces drużynowy, to nie jedyne osiągnięcie naszych młodych zawodników. Królem strzelców turnieju został Daniel Konieczny, natomiast Aleksander Kot został wyróżniony jako najlepszy zawodnik drużyny.

Skra zagrała w składzie: Jakub Jankowski, Jakub Tomczyk, Daniel Konieczny, Piotr Sieradz, Adam Staszczyk, Aleksander Kot, Leon Łata, Julian Kowalski i Dawid Turek.