Grali w Licheniu i Radomsku

Piłkarze rocznika 2015 w miniony weekend zostali podzieleni na dwie grupy. Jedna udała się do Lichenia na mocno obsadzony turniej, natomiast druga sprawdziła się na hali w Radomsku.

W miniony weekend piłkarze rocznika 2015 wzięli udział w dwóch wydarzeniach. Część zagrała w trzydniowym turnieju pod balonem w Licheniu Starym, natomiast pozostali w interesującym turnieju halowym, rozgrywanym w Radomsku.

Turnieju w Licheniu Starym miał mocną obsadę, a naszym Skrzakom przyszło mierzyć się z Akademią BVB Łukasza Piszczka, Lechem Poznań, Akademią Piłkarską Reiss Poznań czy Akademią Piłkarską Reiss Konin.

Jak relacjonuje trener Bartek Gałkowski młodzi piłkarze pozostawili wiele serca na boisku, a wynikowo grupa zaprezentowała się przyzwoicie, wygrywając 7 meczów, 2 remisując i 4 razy uznając wyższość rywala. Wyniki te złożyły się na najniższy stopień podium w Grupie Srebrnej.

W tym samym czasie do Radomska udała się grupa pozostałych zawodników pod batutą trenera Marka Juszczyka. Nasz szkoleniowiec relacjonuje, że mecze były pełne emocji i nie brakowało w nich pięknych bramek. Dla naszych młodych zawodników było to cenne doświadczenie, ponieważ nieczęsto zdarza im się grać w turniejach halowych.