Ruszyło głosowanie w plebiscycie „Dziennika Zachodniego”. Sportowiec Roku – Mężczyźni

Ruszyło głosowanie w plebiscycie sportowym „Dziennika Zachodniego”. W ostatnich dniach przedstawiliśmy Wam kandydatów, których zgłosiliście w kategoriach Drużyna Roku, Trener Roku, Sportowiec Roku – Kobiety oraz Sportowy Talent Roku. Dzisiaj ostatnia grupa nominowanych przez Kibiców sportowców naszego Klubu.

Sportowiec Roku. Mężczyźni – Adam Mesjasz

Filar defensywy Skry, który świetnie odnajduje się również z przodu, czym nierzadko zaskakuje przeciwników. Doświadczenie i solidność na wysokim poziomie, to cechy rozpoznawcze naszego stopera.

Głosowanie: https://dziennikzachodni.pl/adam-mesjasz/pk/5754563/pg/20361

Sportowiec Roku. Mężczyźni – Piotr Nocoń

Kapitan zespołu, przeżywający obecnie drugą młodość. Wszechstronny i zaangażowany, a przy tym skuteczny. Jesienią zanotował pięć trafień, bezpośrednio przyczyniając się do zwycięstw naszej ekipy.

Głosowanie: https://dziennikzachodni.pl/piotr-nocon/pk/5698967/pg/20361

Sportowiec Roku. Mężczyźni – Adam Olejnik

Król środka. Niezawodny pomocnik ze świetnym przeglądem pola. Trudno wyobrazić sobie układankę trenera Konrada Geregi bez tego piłkarza.

Głosowanie: https://dziennikzachodni.pl/adam-olejnik/pk/5754577/pg/20361

Sportowiec Roku. Mężczyźni – Karol Szymkowiak

Cierpliwość została nagrodzona. Od początku sezonu znalazł się między słupkami bramki Skry z miejsca udowadniając, że tkwi w nim bardzo duży potencjał. Wielokrotnie wykazywał się efektownymi paradami.

Głosowanie: https://dziennikzachodni.pl/karol-szymkowiak/pk/5754567/pg/20361

Dziękujemy za Wasze głosy!