Ostatni jesienny akcent

Piłkarki Skry czeka ostatni pojedynek tegorocznej jesieni. W ramach 1/16 Orlen Pucharu Polski udadzą się do Starych Oborzysk na mecz z tamtejszym LZS-em. Rywal Ladies, to niepokonany lider grupy północnej II ligi. Mecz odbędzie się w niedzielę o godzinie 12:30.

To już ostatni akcent piłkarskiej jesieni w wykonaniu Ladies. Piłkarki Skry udadzą się w niedzielę do Starych Oborzysk na mecz 1/16 Orlen Pucharu Polski.

LZS Juna-Trans to lider grupy północnej II ligi. Zespół ze Starych Oborzysk w dziesięciu spotkaniach nie zanotował żadnej porażki, tylko raz dzieląc się punktami. Na początku września lider drugoligowych rozgrywek zremisował na wyjeździe z Ostrovią 1909 Ostrów Wielkopolski.

Co ciekawe LZS ma dopiero trzecią ofensywę ligi. Aż 19 bramek więcej strzeliły piłkarki z Ostrowa Wielkopolskiego, a 9 trafieniami więcej może pochwalić się Nowy Świt Górzno. Mimo wszystko dorobek najbliższego rywala Skry musi budzić uznanie.

Jeśli chodzi o rozgrywki pucharowe LZS Juna-Trans w poprzedniej rundzie pokonał Dąb Zabierzów Bocheński 2:0, a kwestia wyniku rozstrzygnęła się już w 24. minucie. Skra to zespół z wyższej półki w porównaniu do ostatniego rywala LZS-u z pewnością więc potyczka z Ladies będzie największym wyzwaniem ostatnich miesięcy dla lidera grupy północnej drugoligowego frontu. A to może budzić dodatkowe pokłady motywacji.

My jednak jesteśmy przekonani, że Skra, niesiona ostatnimi zwycięstwami nad Polonią Środa Wielkopolska i Ząbkovią Ząbki udowodni na boisku swoje ambicje i potwierdzi, że łatka faworyta tego pojedynku nie jest przypadkowa. Swoją tezę opieramy na fakcie, że Ladies wielokrotnie udowodniły swoją wartość i ambicję, sięgającą najwyższych szczytów.

Mecz 1/16 Orlen Pucharu Polski między LZS Juna-Trans Stare Oborzyska a Skrą Ladies Częstochowa odbędzie się w niedzielę (26.11) o godzinie 12:30 w Starych Oborzyskach.