Natalia Kuźdub powołana na zgrupowanie reprezentacji Polski

W dniach 28 listopada – 1 grudnia w Pruszkowie odbędzie się zgrupowanie selekcyjne reprezentacji Polski kobiet do lat 19. W gronie powołanych zawodniczek znalazła się zawodniczka naszego klubu – Natalia Kuźdub.

Natalia Kuźdub dołączyła do naszej drużyny przed startem bieżącego sezonu i z miejsca stała się podstawowym wyborem trenera Patryka Mrugacza. Nic dziwnego, bowiem 18-latka charakteryzuje się nie tylko wysoką skutecznością, ale również efektywnie napędza akcje ofensywne Ladies. Nie bez znaczenia, jeśli chodzi o jej atuty, pozostają świetny przegląd pola i świetne wyszkolenie techniczne.

Jej wysoka dyspozycja została zauważona przez panią trener reprezentacji Polski kobiet do lat 19 – Katarzynę Barlewicz, która wysłała naszej zawodniczce zaproszenie na zgrupowanie selekcyjne kadry narodowej. Odbędzie się ono między 28 listopada a 1 grudnia w Pruszkowie.

To z pewnością duże wyróżnienie dla naszej piłkarki. Dlatego też Natalii serdecznie gratulujemy!

Lista powołanych zawodniczek:

Oliwia Bałdyga (SMS Łódź)

Aleksandra Bogucka (AIK Fotboll)

Jagoda Cyraniak (GKS Górnik Łęczna)

Martyna Gąsiorek (BTS Rekord Bielsko-Biała)

Zuzanna Grzywińska (KKS Czarni Antrans Sosnowiec)

Julia Gutowska (BTS Rekord Bielsko-Biała)

Paulina Guzik (KU AZS UJ Kraków)

Amelia Jarguz (Energa Marcus Checz Gdynia)

Nicole Jendrzejczyk (BTS Rekord Bielsko-Biała)

Julia Jędrzejewska (KS Pogoń Dekpol Tczew)

Maja Kuleczka (Lech Poznań UAM)

Wiktoria Kuprowska (ADO Den Haag)

Natalia Kuźdub (Skra Częstochowa)

Gabriela Lewicka (WKS Śląsk Wrocław)

Martyna Łuczak (Lech Poznań UAM)

Natalia Nestorowicz (GKS Górnik Łęczna)

Zofia Okoń (AP Orlen Gdańsk)

Julia Piętakiewicz (GKS Górnik Łęczna)

Paulina Piksa (KKS Czarni Antrans Sosnowiec)

Magdalena Półrolniczak (WKS Śląsk Wrocław)

Kinga Seweryn (GKS Katowice)

Oliwia Szewczyk (1 KS Ślęza Wrocław)

Dominika Szkwarek (WKS Śląsk Wrocław)

Sandra Urbańczyk (GKS Górnik Łęczna)