Dwie opcje oglądania jutrzejszego meczu

Już w poniedziałek piłkarze Skry zakończą pierwszą rundę ligowej rywalizacji. W meczu 17. kolejki zmierzą się z trzecim zespołem tabeli 2. ligi KKS-em 1925 Kalisz. Mecz obejrzeć będzie można tradycyjnie za pośrednictwem aplikacji Pilot WP jak i na kanale TVP Sport. Początek o 18:15.

Jutrzejszy mecz zapowiada się w niezwykle ciekawie. Zmierzą się bowiem zespoły, które celują w górne rejony tabeli. Skra przed pierwszym piątkowym meczem 17. kolejki 2. ligi plasowała się na siódmym miejscu w tabeli, a KKS znajdował się cztery oczka wyżej. Biorąc jednak pod uwagę, że rywalizacja na drugoligowym froncie, jest niezwykle zacięta, niewiele trzeba, by nasi piłkarze podskoczyli w klasyfikacji o kilka pozycji.

Jutrzejszy mecz zamknie pierwszą serię spotkań. Mocno liczymy na to, że Skrzacy pokonają ekipę KKS-u i wzbogacą swój dorobek o cenne trzy punkty.

Poniedziałkowy mecz wzbudza duże zainteresowanie, trudno jednak się temu dziwić, bowiem nasz zespół charakteryzuje niezwykle duża intensywność, a mecze z udziałem Skry niosą ze sobą ogromną dawkę emocji.

Nie inaczej będzie zapewne w meczu z KKS-em Kalisz. Spotkanie to będzie można śledzić zarówno za pośrednictwem aplikacji Pilot WP jak i na antenie ogólnodostępnej stacji TVP Sport.

By zakupić drugoligowy pakiet i cieszyć się ze sportowych emocji, wystarczy wejść na stronę: https://pilot.wp.pl/vod/sport-2-liga/