Loreta jest ich twierdzą. Chcą to potwierdzić w niedzielę

Piłkarki Skry w najbliższą niedzielę powrócą na ligowe boiska. Po krótkiej przerwie reprezentacyjnej zmierzą się na własnym terenie ze Sportową Czwórką Radom. Ladies na Lorecie jeszcze w tym roku nie przegrały i mocno liczymy na to, że również w niedzielę dopiszą do swojego dorobku trzy punkty.

Za nami przerwa w terminarzu rozgrywek Orlen 1 Ligi kobiet. W tym czasie nasze zawodniczki nie tylko odpoczywały, ale odrobiły ligowe zaległości, przywożąc cenne trzy oczka z Siennej. Wyjazdowe zwycięstwo pozytywnie wpłynęło na Ladies, które po potknięciach na starcie sezonu weszły już na wysokie obroty i mogą być groźne dla każdego.

Dlatego też z optymizmem patrzymy na niedzielny pojedynek. Na Miejski Stadion Piłkarski przy ulicy Loretańskiej przyjeżdża Sportowa Czwórka z Radomia. Spadkowicz z Orlen Ekstraligi nie może odnaleźć się w pierwszoligowych realiach i póki co okupuje dziewiąte miejsce w tabeli.

Radomianki aż siedem z ośmiu zdobytych punktów wywalczyły na własnym boisku, co mogłoby sugerować, że Ladies czeka łatwa przeprawa. Nic bardziej mylnego. Nasz najbliższy rywal kilka tygodni temu mocno postawił się na wyjeździe Ślęzie Wrocław, a i Checz Gdynia czy lider – Resovia Rzeszów, musiały się natrudzić, by starcia z nim zakończyć zdobyciem pełnej puli.

Mimo wszystko mocno wierzymy, że w niedzielę około godziny osiemnastej Skra będzie bogatsza o kolejne trzy punkty.

Mecz pomiędzy Skrą Ladies Częstochowa a HydroTruck Sportową Czwórką Radom odbędzie się w niedzielę (05.11.2023) o godzinie 16:00. Wstęp wolny. Zapraszamy!