Gry kontrolne rocznika 2016

Piłkarze rocznika 2016 rozegrali w miniony weekend kilka gier kontrolnych. Zmierzyli się dwukrotnie z GKS-em Katowice oraz raz z Unią Bieruń.

Młodzi zawodnicy Skry z rocznika 2016 w miniony weekend zaaplikowali sobie solidną dawkę futbolu. Rozegrali bowiem trzy mecze kontrolne. Dwukrotnie zmierzyli się z GKS-em Katowice i raz z Unią Bieruń.

– We wszystkich spotkaniach nasi zawodnicy walczyli o każdy centymetr boiska oraz, co najbardziej cieszy, robili to dobrze się bawiąc i jednocześnie nabywając nowych cennych doświadczeń – relacjonuje trener Jan Szwaja. – Bardzo dziękujemy chłopakom i mamy nadzieję, że coraz częściej będziemy mogli grać przeciwko tak doświadczonym drużynom jak dziś.

Jakie plany mają nasi młodzi zawodnicy kategorii U-8?

– W przyszłym tygodniu nasza drużyna uda się na kolejny sprawdzian w postaci turnieju – zapowiada trener Szwaja.