Dwaj piłkarze Skry w jedenastce kolejki tygodnika „Piłka Nożna”!

Piotr Nocoń i Dawid Wojtyra znaleźli się w jedenastce kolejki tygodnika „Piłka Nożna”. To oczywiście pokłosie świetnego występu w niedzielnym meczu przeciwko rezerwom ŁKS-u Łódź, który nasza drużyna wygrała 3:1.

W niedzielne popołudnie na Stadionie Króla w Łodzi spotkały się drużyny posiadające wysokie aspiracje. Z pojedynku tego z tarczą wrócili częstochowianie, którzy wyraźnie wygrali 3:1, inkasując tym samym trzy oczka do ligowej tabeli.

Bez wątpienia na słowa uznania zasłużyła cała drużyna. Oczywiście dziennikarze tygodnika „Piłka Nożna” całej naszej ekipy wyróżnić nie mogli, ale w gronie zawodników, którzy zostali nagrodzeni nominacją do jedenastki kolejki znalazło się dwóch przedstawicieli Skry.

Dawid Wojtyra i Piotr Nocoń – bo o nich mowa – wpisali się w niedzielę na listę strzelców. Wojtyra uczynił to dwukrotnie, natomiast Nocoń zanotował jedno trafienie.

– Długo czekałem na tę pierwszą bramkę – przyznawał krótko po meczu Wojtyra, nie ukrywając, że liczy na to, że wpisanie się na listę strzelców pozwoli mu się odblokować.

Dla napastnika Skry to pierwsze wyróżnienie w bieżącej kampanii. Nasz kapitan natomiast w gronie wyróżnionych piłkarzy znalazł się po raz drugi.

Jedenastka 14. kolejki 2. ligi tygodnika „Piłka Nożna”:

Primel (Chojniczanka) – Wenger (Hutnik), Bogusławski (Radunia), P. Rogala (Stal) – F. Wójcik (Stomil), Nocoń (Skra), Vaclavik (Sandecja), Szymusik (Chojniczanka) – Wojtyra (Skra), Sobol (KKS), J. Wróbel (Sandecja)